מוסדות ואנשי חינוך | שערים לגיוס
 

074-769-14-84

מענה מקצועי ייחודי לעוסקים בחינוך כיתות י"א – י"ב

מענה פרטני:
תוכלו להפנות אלינו חניכים שיש לכם תהיות ודאגות לגבי שירותם בצבא, למרות שפע המידע ותכניות ההכנה הקיימות, קשה מאוד, ללא ההכשרה המקצועית והניסיון המתאים, להעריך באופן אישי, מדויק ומקיף, את התאמת נער או נערה מסוימים לשירות. אנשי חינוך רבים המתייעצים אתנו נמצאים בעצמם במצוקה. הם לא יודעים האם כדאי לעודד את הנער להתגייס או לא, כמה ללחוץ עליו, כמה ללחוץ על הוריו.

לעתים הם סבורים שנער או נערה אינם מתאימים לגיוס ואילו הנער והוריו נחושים בדעתם שלא לדווח לצבא על קשייו. לעתים דווקא נראה לאנשי החינוך שהשירות הצבאי יכול להתאים ואפילו להיטיב עם הנער ופחדיו מוגזמים. אנשי חינוך רבים חוששים – ובצדק – להביע עמדה חד משמעית מאחר וזהו אינו תחום ההתמחות המקצועי שלהם.

במכון 'שערים לגיוס' אנו עוזרים גם לכם, אנשי החינוך. אנו מעריכים את התאמתו של הנער לשירות בכלל ולסוגי השירות השונים. על בסיס הערכתנו תוכלו להמשיך בעבודתכם החינוכית עם הנער.

מענה מערכתי:
אנו מציעים מפגש של הצוות החינוכי עם קב"נית מנוסה לשעבר, אשר שרתה במגוון תפקידים, כולל לשכות גיוס ויחידות שונות בצבא. במפגש תלמדו על מערכת בריאות הנפש הצבאית, איך מתבצע תהליך המיון, איזה הגנות והקלות ניתן לתת ואיזה ליווי טיפולי ניתן לקבל בכל שלב בשירות.
 

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס

 

074-769-14-84

hagit@shearim.biz

|

קיבוץ הזורע

|

א' - ה' - 09:00-18:00 / ו' - 08:00-14:00 

|


               

צרו איתנו קשר


אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם!