אודותינו | שערים לגיוס
 

074-769-14-84

אודותינו

מכון שערים לגיוס הוקם על ידי אנשי מקצוע מתחום בריאות הנפש, הפיקוד, המיון וההשמה, אשר שרתו בצה"ל שנים רבות והם מוכשרים ומיומנים במציאת פתרונות ייחודיים המתאימים לצרכיו של כל פונה.

מטרת מכון שערים לגיוס היא מציאת פתרונות עבור מתגייסים, חיילים סדירים, אנשי קבע וחיילים במילואים, אשר מתמודדים עם קשיים רגשיים וקשיי הסתגלות. שאיפתנו היא לסייע למי שיכול, להשלים שירות בהצלחה.

המכון עוסק בשלושה תחומים עיקריים:

1. אבחון והערכה מקצועית והמלצות למתמודדים עם בעיות בתחומים רגשיים: 

יחידה זו עוסקת בתחום בריאות הנפש וקשיי ההסתגלות ובהערכת ההתאמה של חיילים בשלבים השונים, לסוגי שירות שונים והמלצות באשר לשירות הצבאי. בה תפגשו קב"נים מיומנים, בעלי ניסיון רב, אשר שרתו במגוון יחידות כגון, לשכות גיוס, יחידות שדה, כלא צבאי ועוד. בנוסף תפגשו ביחידה זו, פסיכיאטרים בכירים, מומחים בהערכה, אבחון וטיפול ואשר מכירים את השירות הצבאי מזוויות מגוונות. מטרת ההתייעצויות, אבחון וההמלצות היא להימנע ככל האפשר מהיווצרות קשיי הסתגלות או משברים נפשיים בשירות. אנשי המקצוע יעריכו איזה סוג של שירות צבאי מתאים לפונה ולכוחותיו. במקרים בהם הדבר נדרש יומלץ על פטור משירות צבאי. 

2. מיצוי יכולותיהם של מתגייסים המעוניינים להגיע לשירות המאתגר והמשמעותי ביותר:

כאן תפגשו קציני מיל' המנוסים בתחום המיונים ליחידות המיוחדות ולתפקידים המיוחדים, אשר הנם בעלי ידע נרחב וייחודי בהליכי המיון ובמגוון האפשרויות הקיימות בכל שלב ועל פי נתוניהם הייחודיים של כל מתגייס ומתגייסת. 


3. בהנגשת מידע בנוגע לתהליכי התאמת פרופיל רפואי בלשכת הגיוס.
 
arrow-left16, arrow-left, left, previous
המכון מכיר בחשיבות הטיפול המקצועי בצבא, ומהווה למעשה שירות משלים ולא תחליף. כל עובדי המכון הינם בעלי זיקה חיובית לשירות הצבאי ולערכי צה"ל ורואים בשירות זכות שיש לסייע לכל אחד למצותה עד תום.יחד עם זאת, מתוך היכרות מעמיקה של המערכת, אנו יודעים שישנם נערים ונערות הזקוקים גם לליווי אנשי מקצוע מחוץ למערכת.
arrow-left16, arrow-left, left, previous
ייחודו של הטיפול אצלנו הנו ביכולת לקיים סודיות מוחלטת שמאפשרת העלאת הבעיות והלבטים באופן מקיף, מעמיק ומלא ומתוך כך הבנת הצרכים הייחודיים של הפונה באופן יסודי. מתוך הערכה מקיפה זו אנו יכולים למצוא את הפתרון המתאים עבורו ולהמליץ עליו לצבא. ההערכה המקצועית נעשית בנינוחות, באווירה נעימה וברובם המכריע של המקרים, בשיתוף עם ההורים. הערכה זו מתכללת ולוקחת בחשבון גם חוות דעת ממטפלים המלווים את המתגייסים או את החיילים.
arrow-left16, arrow-left, left, previous
סל השירותים במכון מקיף ומגוון, ומאפשר לנו לעזור במגוון רחב של בעיות. אנו מציעים התייעצות עם קב"ן בשלבים הקודמים לגיוס ובמהלך השירות הסדיר. התייעצות זו מסייעת בהערכת הכוחות והקשיים של המתגייס או החייל והתאמתו לסוגי השירות הצבאי הקיימים. בנוסף אנו מציעים הערכה פסיכיאטרית בשלבים השונים.

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס

 

074-769-14-84

hagit@shearim.biz

|

קיבוץ הזורע

|

א' - ה' - 09:00-18:00 / ו' - 08:00-14:00 

|


               

צרו איתנו קשר


אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם!