שערים לגיוס - מסמכים לצבא

074-769-14-84

מסמכים לצבא

הגעתם לגיל 18 וכעת הגיע תורכם לתרום ולהתגייס לצבא. מדובר במאורע משמעותי עבור כל מי שהגיע לגיל 18 ויש לא מעט דברים שחשוב לדעת בטרם מגייסים. חשוב להיערך נכון עם כל המסמכים הנדרשים ולספק לצבא כל פיסת מידע אודות מצבכם האישי, המשפחתי הבריאותי והנפשי. באמצעות מידע זה הצבא יוכל להתבסס בעת קביעת תנאי השיבוץ שלכם. לכן חשוב לדאוג לספק את כל המסמכים לצבא בטרם הגיוס.

סוגי המסמכים הרפואיים שעליכם לשלוח לצבא לפני הגיוס


הגיוס הינו אירוע מכונן בחיי כל נער שמגיע לגיל 18 והופך למבוגר. אך לפני שהאירוע הגדול מגיע יש להיערך נכון ולשלוח מסמכים לצבא כפי שתידרשו. חשוב לשלוח כל מסמך רפואי אודות מצבכם הרפואי ובעיות רפואיות מהם אתם סובלים. תידרשו למלא שאלון רפואי הכולל רשימת שאלות מקיפה המסקרת את מצבכם הרפואי ולהחתים את רופא המשפחה שלכם עליו.  מעבר לכך, לפני הצו הראשון כדאי לעבור בדיקת ראייה ושתן ולאחר מכן לשלוח את התוצאות למיטב. כמו כן, יש לשלוח מסמכים לצבא אודות אשפוזים ומחלות במידה ויש כאלה.

מסמכים נוספים שחשוב לשלוח לצבא


מעבר למסמכים הרפואיים שחשוב לשלוח לצבא, הצבא גם יידרוש מכם לשלוח עוד כמה סוגי שאלונים שיכולים לסייע לכם במבדקים הפסיכוטניים שתעברו בטרם הגיוס. מבדקים אלה עשויים להשפיע רבות על השיבוץ שלכם לכן במידה ואתם מתמודדים עם לקויות למידה חשוב שתספקו מסמכים לצבא אודות בעייתכם כך שתוכלו לקבל את כל ההקלות שמגיעות לכם. חשוב לספק אבחונים, מרשמים רפואיים לתרופות לטיפול בבעיות קשב וריכוז וסיכומי ועדת השמה לפני שמגיעים לצו הראשון.

ייעוץ והכוונה מקצועית ומקיפה שתסייע לכם להיות מוכנים לקראת הגיוס


יום הגיוס הוא יום משמעותי לכל הדעות ולכן גם באופן טבעי מלווה בחששות רבות. אנו מסייעים לכל מועמד לגיוס לקבל קשת רחבה של שירותים שתסייע בהערכת הקשיים והאתגרים עמם מתמודד המועמד וזאת במטרה שבסופו של דבר הצבא יוכל להתחשב בכל אלה בעת קביעת השיבוץ ואופן השירות. צוות המכון מורכב מאנשי מילואים בעלי ניסיון רב במגוון תחומים שיעניקו ייעוץ ויעניקו אבחון מקצועי מקיף ואמין. כך שאם הינכם אמורים להתגייס בקרוב ולא יודעים כיצד להיערך נכון אנו מציעים לכם לפנות אלינו בכל עת לקביעת פגישת ייעוץ

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס

 

074-769-14-84

hagit@shearim.biz

|

קיבוץ הזורע

|

א' - ה' - 09:00-18:00 / ו' - 08:00-14:00 

|


               

צרו איתנו קשר


אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם!