שערים לגיוס - מסמכים לפסיכיאטר
 

074-769-14-84

מסמכים לפסיכיאטר

כל קושי נפשי הוא אתגר בפני עצמו שיכול להקשות על כל תחומי החיים לכן חשוב להתייחס אליו בהתאם- ובמיוחד במסגרת הצבאית שרוויה במתחים ולחצים. כך שבמידה ואתם עומדים בפני גיוס ומרגישים כי המסגרת הצבאית עלולה להקשות עליכם מבחינה נפשית חשוב שתפנו בבקשה לועדה רפואית שתעריך את מצבכם, תקבע את הפרופיל הנפשי שלכם ותבדוק האם אתם כשירים לשירות מבחינה נפשית.

מתי צריך לספק מסמכים לפסיכאטר הצבאי ואיך זה עובד


במקרים בהם מועמד לשירות מתמודד עם קשיים נפשיים וחש כי אינו כשיר לשירות וסיפק לצבא את כל המידע הדרוש יוכל המלש"ב לעבור הליך בועדה הרפואית בצבא בו תיקבע מידת כשירותו. כדי להגיע לועדה הרפואית על המלש"ב להיפגש עם פסיכיאטר ולהציג בפניו את הקשיים עמם מתמודד וכן את הסיבות בגינן הוא חש כי אינו כשיר לשרת בצבא. לאחר המפגש ייקבל מכתב המלצה אותו עליו לשלוח ללשכת הגיוס ולבקש להיפגש עם קב"ן. רק לאחר הפגישה עם הקב"ן במסגרת הצבא יוחלט האם המלש"ב כשיר לשרת בצבא או שיש לשחררו משירות צבאי.

סוגי המסמכים שיש להביא עמכם לפגישה עם פסיכיאטר


במידה והינכם עומדים בפני פגישה עם פסיכיאטר חשוב שתיערכו נכון ושתספקו לו את כל המידע הנדרש שיסייע לו להגיע להחלטה באשר למידת כשירותכם לשירות. יש לספק מסמכים לפסיכיאטר אודות מצבכם הנפשי בהווה ובעבר וכן כל מסמך אודות טיפול פסיכולוגי או פסיכיכאטרי שעברתם. חשוב לציין, כי תוכלו להגיע לפסיכיאטר רק במידה והקב"ן הצבאי הפנה אתכם אליו.

סיוע וייעוץ מקב"ן מקצועי שיסייע לכם לקבל את תנאי השירות הראויים למצבכם


אנו במכון שערים לגיוס פועלים על מנת לסייע לכל מלש"ב המתמודד עם קשיים נפשיים לשרת בצורה שתאפשר לו לשרת בכבוד בתנאים המתאימים לו. הצוות המקצועי של המכון כולל גם קב"ן מקצועי ומנוסה שיעריך את מצבו של המלש"ב ובמידת הצורך יעניק חוות דעת להורדת הפרופיל הנפשי שלו ולקבלת הקלות בשירות. כך אנו פועלים מול המערכת הצבאית- הערכה מפורטת ומקיפה של מאפייני האישיות שמשכנעת על פי רוב את גורמי הצבא לפעול בהתאם להמלצותינו. אז אם אינכם עומדים בפני שירות וחוששים לקראת מפגש עם המערכת הצבאית אנו מציעים לכם לפנות אלינו בכל עת לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס

 

074-769-14-84

hagit@shearim.biz

|

קיבוץ הזורע

|

א' - ה' - 09:00-18:00 / ו' - 08:00-14:00 

|


               

צרו איתנו קשר


אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם!