פטור נפשי מהצבא | שערים לגיוס
 

074-769-14-84

פטור נפשי מהצבא

חיילים או מלש"בים (מיועדים לשירות ביטחון) שאינם יכולים לשרת במערכת הצבאית בעקבות בעיות נפשיות, יכולים לבקש להוציא פטור נפשי מהצבא. למרות שיש אפשרות להוציא פטור, ניתן היום לפנות לגורם פרטי מחוץ למערכת הצבאית, אשר יכול לעזור למלש"ב או לחייל בכדי להגיע לתפקיד בצבא שיכול להתאים לו מבלי שהחייל ידרוש לצאת מהמסגרת הצבאית. בכדי לקבל עזרה ותמיכה במצבים בהם חייל או מלש"ב אינם יכולים לשרת במסגרת צבאית, ניתן לפנות לפסיכיאטר. 

פסיכיאטר צבאי ממכון פרטי

פנייה לאיש מקצוע מתחום בריאות הנפש יכולה לעזור בשני מצבים, מצב ראשון הוא שינוי התפקיד ביחידה שבו פסיכיאטר צבאי יכול להוציא מסמכים הדרושים להגשת בקשה מסודרת להעברת תפקיד, והמצב השני הוא יציאה משירות צבאי. ניתן להגיע ליציאה מהשירות הצבאי דרך פרופיל שמשמעותו היא אי-כשירות לשירות ביטחון.

פרופיל 21 - אי כשירות לשירות ביטחון

באילו מקרים חייל מקבל פרופיל 21? הפרופיל הנמוך ביותר הוא 21 והוא מבטא בעיה פיזית או נפשית שאינה מאפשרת לחייל או למשל"ב לשרת בשירות הצבאי. בכדי שיכירו בכך שחייל אינו כשיר פיזית או נפשית לשירות ביטחון, כדאי לפנות לקצין בריאות הנפש בכדי שיאבחן את הבעיה שאינה מאפשרת לחייל להמשיך בשירות הצבאי. 

קבן אזרחי עם ניסיון במסגרת הצבאית

אם אתם מחפשים אנשי מקצוע כגון קבן אזרחי, אתם יכולים לפנות למכון שערים לגיוס ולקבל את כל הכלים שיעזרו לכם במסגרת הצבאית. מכון שערים לגיוס כולל אנשי מקצוע בכירים בתחום הנפש אשר צברו ניסיון של שנים רבות בבריאות הנפש במסגרת המערכת הצבאית. מכון שערים לגיוס כולל פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ופסיכיאטרים עם ניסיון רב ומוכח במערכת הצבאית. 

פטור נפשי מהצבא דרך מכון שערים לגיוס

אם אתם חיילים בשירות חובה או מתגייסים חדשים, כדאי לכם לפנות למכון הפרטי - שערים לגיוס, ולהיעזר באנשי המקצוע של המכון בתחום הנפשי והמשפטי. איך קובעים פגישה עם איש מקצוע ממכון שערים לגיוס? ניתן ליצור קשר בטלפון המופיע באתר ולקבוע תור לפסיכיאטר מטעם מכון שערים לגיוס. במידה וקבעתם תור עם הפסיכיאטר של מכון שערים לגיוס, אתם יכולים להתחיל בתהליך לקבלת פטור נפשי מהצבא או להתחיל בתהליך להורדת הפרופיל האישי שלכם ל-21.
 

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס