עזרה לאנשי קבע | שערים לגיוס
 

074-769-14-84

עזרה לאנשי קבע

אילו גופים יכולים לתת עזרה לאנשי קבע? אנשי קבע רבים נמצאים במצבים אישיים מסויימים הפוגעים בשירותם הצבאי ואינם מוצאים פתרונות לכך. היום גם אנשי הקבע יכולים לפנות לגורם פרטי שיספק להם פתרונות הקשורים לתפקיד שלהם. העזרה יכולה לבוא מגורם בתחום בריאות הנפש או גורם בתחום המשפטי בכדי לספק לאיש הקבע את כל הכלים לפתרון הבעיות הפוגעות בשיגרת העבודה שלו. אחד מאנשי המקצוע היכולים לעזור בתחום הנפשי הוא הקב"ן (קצין בריאות נפש).

סיוע בזמן שירות של קב"ן אזרחי

כאמור, קב"ן מגורם פרטי יכול לעזור במקרים רבים בהם איש הקבע זקוק לעזרה נפשית. סיוע בזמן שירות של קב"ן אזרחי הוא חשוב במקרים בהם איש הקבע מעוניין להמשיך בתפקידו אך אינו יכול לשרת בגלל בעיות נפשיות, אישיות או משפטיות. עזרה של פסיכולוג או פסיכיאטר בעל ניסיון במערכת הצבאית יכולה לעזור גם לאנשי מילואים.

עזרה לאנשי מילואים

אנשי מילואים אשר זקוקים לתמיכה נפשית במהלך שירות המילואים או עזרה בכל נושא אחר הקשור לשירות שלהם, יכולים לפנות למכון פרטי המספק עזרה לאנשי מילואים על-ידי אנשי מקצוע מתחום בריאות הנפש והמשפט הצבאי. 

עזרה לחיילים וחיילות במהלך השירות הצבאי

לעיתים, חיילים וחיילות אינם מצליחים לסיים את השירות הצבאי בגלל בעיות אישיות או נפשיות. בכדי למנוע מצבים כאלה ניתן לפנות למכון פרטי המספק שירות ייעוץ, הכוונה ועזרה לחיילים וחיילות בנושאים רבים הקשורים לשירותם הצבאי. למרות שהמערכת הצבאית אינה יכולה להעביר כל חייל לתפקיד אחר לפי רצון חופשי, עדיין יש אפשרות למערכת הצבאית לתת את ההזדמנות לחייל או לחיילת להיות מוצבים בתפקיד שימצא את כל היכולות שלהם. אם אתם זקוקים לעזרה לאנשי קבע או לעזרה למשרתים בסדיר או מילואים, אתם מוזמנים לפנות למכון שערים לגיוס. 

עזרה לאנשי קבע דרך המכון הפרטי - מכון שערים לגיוס

איך אפשר לקבל עזרה ממכון שערים לגיוס? מכון שערים הוקם לפני למעלה מ-5 שנים והוא מספק שירות מלא ומקצועי לכל חייל בזמן הקליטה שלו בצבא, במהלך השירות הצבאי שלו ובהמשך גם במהלך שירות הקבע והמילואים. אם החלטתם לפנות לעזרה מגורם חיצוני, בחרתם נכון. שערים לגיוס יספקו את הכלים המתאימים עבורכם.
 

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס

 

074-769-14-84

hagit@shearim.biz

|

קיבוץ הזורע

|

א' - ה' - 09:00-18:00 / ו' - 08:00-14:00 

|


               

צרו איתנו קשר


אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם!