שערים לגיוס - מסמכים לקב"ן

074-769-14-84

מסמכים לקב"ן

התמודדות עם קשיים נפשיים היא א פעם לא קלה ובמיוחד במסגרת הצבא. שכן מדובר במסגרת שלעיתים עלולה להיות רוויה בלחצים ומתחים נפשיים ולכן גם אם אינכם התמודדתם עם קושי נפשי בעבר מסגרת הצבא עלולה לעיתים גם להקשות עליכם. בין אם אתם מועמדים לגיוס וסובלים מקושי נפשי חשוב שתספקו מסמכים לקב"ן אודות מצבכם הנפשי וכן במידה ואתם כבר נמצאים בתוך המסגרת הצבאית ומתמודדים עם קושי נפשי מסויים חשוב שתפנו לקבלת סיוע מתאים מהקב"ן.

באילו מקרים יש לשלוח מסמכים לקב"ן ואיך זה עובד


במידה ואתם עומדים להתגייס בקרוב והצו הראשון מתקרב כדאי שתדעו שלעיתים תידרשו לעבור בדיקת קב"ן שתבחן את מצבכם הנפשי. חשוב להגיע לקב"ן במסגרת הצו הראשון לצורך קבלת אבחון במסגרתו המיועד לשירות ייבדק ויוחלט האם יש צורך להעניק תנאי שירות מיוחדים שייאפשרו לו להסתגל בקלות רבה יותר במסגרת הצבאית. במידה ואתם מתמודדים קושי נפשי תוכלו לפנות למדור ברה"ן לפני הגיוס ולבקש פגישה עם הקב"ן. כמו כן, במידה והינכם נמצאים בשירות סדיר תצטרכו לבקש ממפקדיכם לראות קב"ן ולהגיע עם חוות דעת מהמפקד לקב"ן. לעיתים גם מפקדיכם האישי יכול ביוזמתו להפנות אתכם לקב"ן במידה וייראה לנכון.

אילו סוגי מסמכים עליכם להביא עמכם לקב"ן


בין אם אתם מועמדים לגיוס ונדרשים לפגישה עם קב"ן לצורך אבחון וקביעת תנאי שירות שייאפשרו לכם להסתגל יותר טוב למסגרת ובין אם אתם חיילים בסדיר ומתמודדים עם קושי נפשי חשוב שתערכו נכון ותביאו עמכם את כל המסמכים הנדרשים. חשוב להבין מסמכים לקב"ן אודות טיפולים פסיכולגיים או פסיכאטריים שעברתם וכן כל מסמך אודות אשפוז נפשי במידה ועברתם כזה.

ייעוץ מטעם אנשי מילואים מנוסים שייסיעו לכם לקבל את המענה המתאים


כל קושי נפשי הוא קושי שמחייב התייחסות ובמיוחד במסגרת הצבא. במידה והינכם מועמדים לשירות או נמצאים בשירות סדיר חשוב שתקבלו את כל התנאים שייאפשרו לכם להתמודד עם הקושי בצורה הטובה ביותר. אנו מציעים לכל חייל בסדיר ולכל מלש"ב ייעוץ מקצועי מקב"ן שיעריך את הקשיים הנפשיים של החייל או המתגייס ומידת התאמתו לתנאי התפקיד ותנאי השירות כדי שבסופו של דבר יוכל לקבל את המגיע לו ולשרת בכבוד. מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת לתיאום פגישת ייעוץ ופרטים נוספים

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס

 

074-769-14-84

hagit@shearim.biz

|

קיבוץ הזורע

|

א' - ה' - 09:00-18:00 / ו' - 08:00-14:00 

|


               

צרו איתנו קשר


אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם!