מכון פרטי בריאות הנפש הצבאית | שערים לגיוס
 

074-769-14-84

מכון פרטי בריאות הנפש הצבאית

איך ניתן לטפל בבעיות הקשורות לנפש במהלך השירות הצבאי? נערים ונערות רבים המגיעים לשירותם הצבאי אוגרים בתוכם בעיות שונות הקשורות לחייהם האישיים. לעיתים השירות הצבאי יכול להיטיב עימם ולהוציא אותם לדרך חדשה, אך ישנם מקרים בהם השירות הצבאי מקשה מאוד על נער או נערה אשר חוו משברים נפשים בצעירותם. באמצעות פנייה למכון פרטי בריאות הנפש הצבאית, ניתן לקבל מענה לבעיות העולות אצל מלש"בים (מיועדים לשירות ביטחון) ולהביא אותם אל השירות הצבאי חזקים ובריאים מבחינה נפשית. אנשי המקצוע ממכון פרטי כוללים פסיכולוגים ופסיכיאטרים בעלי ניסיון בטיפול בחיילים במהלך שירות צבאי.

מכתב לצבא מפסיכיאטר

בכדי שהמערכת הצבאית תכיר את הבעיה הנפשית הקיימת אצל מלש"ב או חייל בשירות חובה, ניתן להציג ליחידה בה החייל משרת או ישרת מכתב לצבא מפסיכיאטר. מכתב רשמי מאיש מקצוע בתחום הנפשי יכול לעזור למלש"ב או לחייל בשירות חובה למצוא פתרונות למצב בו הוא נמצא. יתכן ששינוי תפקיד ביחידה או מעבר ליחידה אחרת יכולים לעזור לחייל להתמודד עם הבעיות שהוא מתמודד איתן ביום יום. במהלך השירות הצבאי ניתן לפנות לקב"ן (קצין בריאות נפש) אזרחי בכדי לקבל טיפול נפשי.

סיוע בזמן שירות של קב"ן אזרחי

הדרך הטובה ביותר לקבל טיפול נפשי המתאים לחייל בזמן השירות הצבאי, היא לפנות לסיוע בזמן שירות של קב"ן אזרחי. איש מקצוע בתחום טיפול הנפש אשר שירת בצבא כקב"ן מכיר את המערכת הצבאית ואת הטיפול הנכון בחיילים בזמן שירות צבאי. קב"ן יכול גם להמליץ על פטור לחייל מפעילויות מסויימות הנדרשות ביחידה בה הוא משרת.

פטור נפשי מהצבא

איך ניתן לקבל פטור נפשי מהצבא? באמצעות פנייה למכון שערים לגיוס, ניתן לקבוע לפגישה עם אנשי מקצוע בתחום הטיפול הנפשי אשר מנוסים בטיפול בנערים ונערות לפני גיוס או חיילים הנמצאים במהלך השירות הצבאי. מכון שערים לגיוס עוזר למתגייסים ולחיילים למצוא התאמה לתפקיד שלהם בצבא בכדי שיוכלו לעבור את השירות בצורה תקינה ויעילה. 

מכון שערים לגיוס - מכון פרטי בריאות הנפש הצבאית

מכון שערים לגיוס הוא מכון פרטי בריאות הנפש הצבאית הטוב ביותר בישראל. המכון מטפל בחיילים רבים ועוזר להם להתמודד עם בעיות שונות בשירותם הצבאי. 
 

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס