העלאת פרופיל | שערים לגיוס - פתרונות למתגייסים וחיילים

074-769-14-84

העלאת פרופיל 

מהו פרופיל קרבי ואיך נקבע

הפרופיל הצבאי נקבע על סמך המצב הרפואי של כל מועמד לגיוס כפי שהצהיר עליו ולפי הבדיקה שעבר בועדה הרפואית לפני הגיוס. לפי רמת החומרה של כל בעיה רפואית קובעים אם ובאיזו מידה הבעיה יכולה להשפיע על שיבוץ לתפקיד מסוים. פרופיל  97 מאפשר שירות בכל יחידות השדה והיחידות המובחרות, אך גם עם פרופיל 82 ניתן לשרת במגוון יחידות שדה וחי"ר ועם פרופיל 72 ניתן לשרת בתפקיד קרבי בכל יחידה לוחמת חוץ מבסיירות. מתגייסים רבים חולמים לשרת שירות משמעותי בתור לוחמים אך לפעמים ניתקלים בקושי להעלות את הפרופיל כדי שיוכלו לקבל את הכשירות הנדרשת. אנו כאן כדי לסייע בבירוקרטיה כדי שתזכו לשרת בתפקיד עליו חלמתם.

על הגשת ערעור להעלאת פרופיל

כדי לערער על הפרופיל תוכלו לשלוח מסמכים שיוכיחו שיש הצדקה להעלאת הפרופיל לקרבי. עליכם לצרף גם חוות דעת רפואית ולהסביר בפירוט מדוע אתם מגישים את הבקשה לערעור. חשוב לדעת שגם במקרה של חיילים קרביים שנפצעו במהלך השירות וקיבלו פרופיל נמוך לאחר הפציעה ניתן לערער על התשובה שקיבלו בועדה הרפואית בתהליך דומה של ערעור להעלאת הפרופיל לקרבי.

מאיזה סיבות ניתן לשלוח בקשת ערעור להעלאת פרופיל

כל מתגייס שמאמין שהפרופיל שלו אינו משקף את כשירותו האמיתית, או אם חלה הטבה במצב הבריאותי ובמקרים בהם המתגייס אינו סובל מבעיה רפואית שהצבא העריך שיש לו- כל אלה מהווים עילה מספקת לצבא להעלות את הפרופיל שלכם. חשוב לוודא כי בקשתכם להעלאת פרופיל  נבחנת באופן חוקי ויסודי ע"י איש מקצוע מנוסה שמכיר גם את כל שלבי התהליך ויודע לנהל אותו בהתאם. אנו נעניק ליווי מלא לאורך כל תהליך העלאת הפרופיל ונייעץ לגבי המסמכים עליכם לשלוח ומה לכתוב במכתב הבקשה על מנת להבטיח את קבלתכם לתפקיד קרבי.

אנו כאן לעזור לכם לשרת את המדינה כמו שתמיד רציתם

בימים בהם המוטיבציה של צעירים לשרת בתפקידים קרביים משמעותיים הולכת ויורדת אנו מעריכים מאוד כל צעיר וצעירה המעוניינים לתת מעצמם למען המדינה. לכן אנו נשמח להעניק ליווי מקצועי על ידי קציני מילואים בעלי ניסיון רב שיסייעו לכם בתהליך העלאת הפרופיל באופן אישי.

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס

 

074-769-14-84

hagit@shearim.biz

|

קיבוץ הזורע

|

א' - ה' - 09:00-18:00 / ו' - 08:00-14:00 

|


               

צרו איתנו קשר


אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם!