הכנה לצבא | שערים לגיוס
 

074-769-14-84

הכנה לצבא

התחום של הכנה לצבא הינו רחב ומורכב במיוחד, ומעסיק משפחות, הורים ומתבגרים רבים ברחבי הארץ. כמו כן, הכנה לצבא הינה חשובה במיוחד ויכולה להבטיח כי הכניסה אל המערכת הצבאית תהיה חלקה ונעימה יותר. הכנה לצבא כוללת בתוכה קודם כל הענקת ידע בנוגע למערכת הצבאית, זאת לצד מגוון רחב של פעילויות אשר נועדו להגביר את המוטיבציה לשירות בעל משמעות בצבא ההגנה לישראל. כיום, ניתן למצוא קורסים שונים ופלטפורמות נוספות של הכנה לצבא במגוון רחב של מקומות כגון בתי ספר, רשויות, גורמים פרטיים ועוד. בדרך כלל מדובר על פעילויות מגוונות אשר נועדו לתלמידי י״א ותלמידי י״ב אשר קרובים במיוחד לתאריך הגיוס המיוחל. המטרה העיקרית של ההכנה היא להעניק ידע רחב בתחום, ולהגביר את החשק של בני הנוער להתגייס לצבא, תוך זיקה למורשת, אהבת הארץ, וערכים אשר מבוססים על החברה הישראלית והצבא. שערים לגיוס מציע מגוון רחב של פתרונות למתגייסים אשר מחפשים מידע ופתרונות בנושאים כמו הכנה לצה”ל, הכנה לצו הראשון, הכנה לקראת גיוס ועוד. כל זאת במטרה להבטיח לכל מתגייס שירות אשר מתאים לו באופן אישי.

הכנה לצה"ל

כיום ניתן למצוא סדנאות, קורסים וחוגים רבים אשר עוסקים בנושא של הכנה לצה”ל. בדרך כלל המטרה הינה זהה ברוב המקרים והיא לחזק את תחושת השליחות והרצון לתרום למדינה ולחברה, תוך הטמעה של תחושת אחריות, מודעות, ומוטיבציה לקראת הגיוס לצבא ההגנה לישראל. כמו כן, מתבצעת הכרה מעמיקה ורחבה של המערכת הצבאית.

הכנה לצו הראשון

הכנה לצו הראשון בהחלט מעסיקה מתגייסים רבים אשר מבקשים להכין את עצמם לקראת התאריך החשוב מכל, יום הגיוס שלהם לצבא ההגנה לישראל. כיום ניתן לראות היצע רב ומגוון במיוחד של אפשרויות שונות בפלטפורמות שונות ברחבי הארץ, כאשר המטרה המשותפת לכולם הוא הכנה לגיוס. ברוב המקרים מועבר למתגייס קודם כל מידע מעמיק בנושא לצו הראשון, למערכת הצבאית ולחוקיה, תוך חיזוק תחושת המוטיבציה והרצון לתרום למדינה. הכנה נכונה ואפקטיבית יכולה להבטיח מודעות גבוהה, ושירותי משמעותי יותר אשר מתאים באופן אישי ליכולות ולצרכים של כל מתגייס. 

הכנה לקראת גיוס

שערים לגיוס מציע מידע רחב ומגוון פתרונות עבור מתגייסים בנושאים חשובים כמו הכנה לקראת גיוס, על מנת להבטיח שירות מותאם ומשמעותי יותר. 
 

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס