הכירו את: שי ליברזון
 

074-769-14-84

הכירו את: שי ליברזון

כבוד הוא לנו לקיים ראיון עם שי ליברזון, קב"ן מילואים, היוזם והבעלים של מכון "שערים לגיוס":

שי, אתה בכלל בעל חברה בתחום הביטוח. מה קפץ עליך?

כשהייתי קצת יותר צעיר והרבה יותר רזה עשיתי תואר ראשון בעבודה סוציאלית. תמיד אני נוהג לומר שפניתי לנתיב האקדמי הזה כדי למצוא כלה (מה שאכן קרה…) אבל האמת היא כמו תמיד מעט מורכבת יותר. אמנם לא בחרתי בטיפול כקריירה עיקרית, אולם לצד עולם העסקים, התמדתי בפעילויות התנדבותיות שונות עם אנשים, ומזה שנים לא מעטות אני משרת כקב"ן מילואים בכלא 6. לאורך השנים פנו אלי מכרים ומכרים של מכרים שהיו נתונים במצוקה נוראה סביב שירות ילדם בצבא. נחשפתי לחוסר האונים של ההורים, כאשר הילד לא מסתדר בצבא ולפעמים גם הקב"ן לא מאמין לגודל המצוקה ואין למעשה לאן לפנות. גיליתי שיש בשוק שרלטנים מוכרי חוות דעת אשר מנצלים את המצוקה אבל אין גוף מקצועי ואמין המכיר את הצבא מבפנים ויודע להשפיע ולשנות באופן חיובי ויעיל. התחלתי לחלום על מקום כזה, שיהיה בית וכתובת למתגייסים והורים במצוקה ויאפשר לכמה שיותר נערים להשלים שירות בהצלחה תוך התחשבות בקשיים שלהם. כאשר שירה אורי, קב"נית ותיקה שהכרתי בשירות המילואים שלי, פרשה מהצבא, בשלו התנאים להגשמת החלום ומכון 'שערים לגיוס' יצא לדרך.

האם הצלחת להגשים את החלום?

לגמרי! קצת בכל פעם… המכון קיים מזה חמש שנים, במהלכן הצלחנו לעזור לאחוזים גבוהים מאוד מבין הפונים אלינו. האמת שההצלחה עולה על כל מה שדמיינתי. במכון יש צוות מקצועי מעולה המכיר על בוריו את עולם בריאות הנפש ואת עולם הצבא ויודע לשלב ביניהם ולהשפיע. אנחנו כותבים חוות דעת אמיתיות ואמינות וממליצים רק על מה שאנחנו חושבים שהוא נכון ולא בגלל שמשלמים לנו. במכון מגוון פתרונות לכל שלבי הגיוס והשירות: פתרונות למתגייסים, פתרונות לחיילים ופתרונות לאנשי הקבע. במכון קב"נים אזרחיים שהם קב"ני קבע לשעבר ששירתו שנים רבות בצה"ל. כקב"ן מילואים בעצמי אני יודע לומר שקב"ן במילואים לא מגיע לקצה קצהו של הידע והמקצועיות של אנשי הקבע לשעבר. כאלה תמצאו רק כאן אצלנו בשערים לגיוס ומאיתנו תקבלו חוות דעת מקב"ן אזרחי וחוות דעת מפסיכיאטר ברמה הגבוהה ביותר. אני גאה מאוד בעבודה הנעשית במכון ומרגיש שאנחנו עושים, שינוי חיובי בחיים של הרבה אנשים. עם הזמן התרחבנו לתחומים נוספים וכיום אנחנו עוסקים גם בהכנה לפני הגיוס, הכנה לצו הראשון, הכנה ליום המא"ה, הכנה לראיונות ליחידות מובחרות.

מה החלום הבא?

תוכניות ורעיונות יש תמיד… אבל אם נתמקד בשערים לגיוס, החלום שלי והתפילה שלי לשנה החדשה היא שכל מי שזקוק לנו ידע על קיומנו ויוכל לפנות ולקבל עזרה!.
איזה עזרה אנחנו יודעים לתת?
התייעצות עם קב"ן אזרחי לפני הגיוס
התייעצות עם קב"ן אזרחי במהלך השירות
ייעוץ לאנשי קבע ומילואים
חוות דעת מפסיכיאטר לצבא
חוות דעת מקב"ן אזרחי לצבא
המלצה על קה"ס 
המלצה על פרופיל נפשי


מעל ומעבר לכל, בית חם שמלווה, תומך  ומרגיע בתקופה של משבר בצבא.
 

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס

 

074-769-14-84

hagit@shearim.biz

|

קיבוץ הזורע

|

א' - ה' - 09:00-18:00 / ו' - 08:00-14:00 

|


               

צרו איתנו קשר


אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם!