החזון שלנו | שערים לגיוס

074-769-14-84

החזון שלנו

​ ​

חשיבות השירות בצה"ל
 
מדינת ישראל נמצאת מאז הקמתה, בעימות בטחוני מתמשך. אנו, מקימי ועובדי המכון, שרתנו שירות משמעותי וממושך ואנו רואים חשיבות ערכית ומוסרית בהשתתפות חלקים גדולים ככל האפשר באוכלוסיה בשירות בצה"ל.
​ ​

השירות בצבא כחוויה
מצמיחה ומחזקת
 
בשירות שאינו תואם את הכוחות, טמון פוטנציאל לסבל רב, קשיי הסתגלות ומצוקה נפשית, לחייל ולמשפחתו. שירות מותאם, לעומת זאת, מאפשר לנער ולנערה לגלות בעצמם יכולות וכישורים חדשים ולחזק את בטחונם העצמי ואת תחושת המסוגלות שלהם.
​ ​

הכרה בשוני בין אדם לאדם
 
לכל אחד הכוחות, היכולות, המשאבים העומדים לרשותו וגם קשיים, מצוקות וצרכים. כל אלה מיוחדים לנער המתגייס ויש למצוא להם פתרונות ייחודיים והולמים גם בצבא.
​ ​

מקצועיות
 
רק אנשי מקצוע מיומנים, מנוסים ומומחים בטיפול במתגייסים וחיילים ומכירים את ההליכים בלשכת הגיוס ובשירות הצבאי, יכולים לתת מענה נכון ומדוייק עבור אוכלוסייה זו.
​ ​

איכות השירות
 
מתגייס/חייל והוריו העומדים לפני החלטות משמעותיות כלכך בלשכת הגיוס או בשירות עצמו, זכאים לעסוק בהחלטה זו בנחת, תוך מתן אפשרות לביטוי, ובסיוע והכלה של אנשי מקצוע.
​ ​

​מעורבות ההורים
 
אנו מאמינים שברובם המכריע של המקרים, החלטות הרות גורל עבור המתגייס והחייל חייבות להתקבל בשיתוף עם ההורים. חלקם הגדול של מטופלנו הם קטינים לפי החוק (מתחת לגיל 18) וחלקם עברו את גיל 18 רק לאחרונה. ישנה חשיבות להשתתפות ההורים, הן כמקור מידע חיוני המסייע לביצוע הערכה מקצועית מקיפה, והן בחלטות עצמן.
​ ​

השלם גדול מסך כל חלקיו
 
בעיות הקשורות לגיוס ושירות הן פעמים רבות מורכבות ומצריכות מענה של מספר גורמים מקצועיים. אצלנו מגוון של אנשי מקצוע רלוונטיים, כולם תחת קורת גג אחד, אשר נמצאים במקום אחד ועובדים בשיתוף פעולה מלא. כולם מוכוונים, יחד ולחוד, לטפל במצוקותיו של המתגייס והחייל.

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס

 

074-769-14-84

hagit@shearim.biz

|

קיבוץ הזורע

|

א' - ה' - 09:00-18:00 / ו' - 08:00-14:00 

|


               

צרו איתנו קשר


אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם!