הורדת פרופיל | שערים לגיוס - פתרונות למתגייסים וחיילים
 

074-769-14-84

הורדת פרופיל 

מתי הצבא מחליט על הורדת פרופיל

הורדת הפרופיל יכולה לקרות גם לחיילים תוך כדי שירות. למשל עקב מחלה, פציעה או אפילו ניתוח במהלך השירות שעלולים לפגוע בכשירות החייל. לכן הצבא מחליט במקרים רבים להוריד את הפרופיל לאותו חייל ולהעביר אותו לתפקיד עורפי שיתאים יותר למצבו. במקרה והחייל נמצא במצב שאינו מאפשר לו לשרת ביחידה קרבית והצבא אינו הוריד את הפרופיל ניתן לבקש לבצע הורדת פרופיל. אנו נסייע לכם בתהליך הערעור כדי שתשרתו בתפקיד המותאם ליכולתכם.

על תהליך הורדת פרופיל ומניעת קבלת פרופיל קרבי

הפרופיל ייקבע טרם הגיוס בהסתמך על המסמכים הרפואיים שהוגשו ולפי בדיקות הועדה הרפואית. מועמד שאינו מעוניין לשרת בתפקיד קרבי מסיבות שונות, יכול לנסות ולהימנע מקבלת פרופיל קרבי ע"י אספקת מסמכים רפואיים המעידים על בעיות רפואיות שונות כבר במיונים. אם בכל זאת, נקבע למתגייס פרופיל גבוה ניתן לערער לאחר כשלושה חודשים ולבקש להגיע לועדה רפואית חוזרת בה עליכם להגיש חוות דעת מרופא מומחה שבה יכול הרופא לפרט על חומרת הבעיות כך שתהיה הצדקה טובה יותר להוריד את הפרופיל.

כל מה שחשוב לדעת לפני התהליך

קודם כל, אם הופנתם לועדה רפואית חוזרת עליכם לבדוק כי עברו לפחות שלושה חודשים מהחלטת הועדה הקודמת וכי יש לכם מסמכים רפואיים מרופא מומחה בהם מפורטות כל הסיבות המצדיקות הורדת פרופיל. באם אתם רוצים לערער תוכלו להגיש בקשה טרם הגיוס או במהלך השירות. חשוב לפני כן להתייעץ עם איש מקצוע שידריך אתכם ויוודא כי בקשתכם מטופלת באופן יסודי. צוות אנשי המילואים שלנו בעלי ידע נרחב בכל תהליכי וחוקי הצבא ילוו אתכם לאורך כל התהליך כדי לוודא שהתהליך מבוצע כראוי.

אנו נעזור לכם להגיע לשירות המתאים למידותיכם

שירות קרבי אינו מתאים לכל אחד ואין בכך פסול, בין אם אתם צריכים לשרת קרוב לבית כי אתם עובדים ועוזרים כלכלית למשפחתכם ובין אם אתם חוששים באופן אישי מפני שירות קרבי- אנחנו כאן כדי לספק ליווי מקצועי לאורך כל הדרך. אנו מכירים את המערכת הצבאית ונדע איך להריץ דברים ואילו מסמכים עליכם לשלוח בכדי להפוך את הקערה על פיה ולהשיג את הפרופיל הנחוץ לכם.

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס

 

074-769-14-84

hagit@shearim.biz

|

קיבוץ הזורע

|

א' - ה' - 09:00-18:00 / ו' - 08:00-14:00 

|


               

צרו איתנו קשר


אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם!