דכאון בצבא | שערים לגיוס
 

074-769-14-84

דכאון בצבא 

דכאון בצבא הינו נושא רגיש אשר הפך בשנים האחרונות לנפוץ במיוחד בקרב חיליים רבים. אין ספק כי משברים נפשיים בתקופה של השירות הצבאי הינם נפוצים ויכולים להוביל לתחושה של דכאון בצבא, תסכול וחוסר חיוניות, ולעיתים אף למצוקה נפשית של ממש. תקופת הגיוס ״נופלת״ על גיל קריטי במיוחד, בשיא גיל ההתבגרות אשר פעמים רבות הצעיר אינו הספיק להתגבש ולפתח זהות יציבה, ולכן אתגרים ושינוי הסביבה יכולים בהחלט להשפיע על מצבו הנפשי ופעמים רבות אף לגרום לתסמונת של דכאון בצבא. כיום, ניתן לראות כי המערכת הצבאית מבינה יותר לעומק את הנושא הרגיש של דכאון בצבא, ובהתאם לכך גם משקיעה בנושא יותר משאבים כגון אבחון וטיפול של החיילים, זמינות גבוהה יותר לקצינת הת״ש, לקצין בריאות הנפש, וכדומה. שערים לגיוס מציעים מידע רחב והיצע פתרונות בנושאים רבים כגון הכוונה לשירות צבאי, הכנה ליום המא״ה, הכנה לפני צבא ועוד תחומים רבים, כאשר המטרה החשובה מכל היא לאפשר לכל מתייגס ולכל חייל שירות מותאם יותר לצרכיו ולמצבו הנפשי, וכמובן שירות משמעותי יותר. 

הכוונה לשירות צבאי

הנושא של הכוונה לשירות צבאי מעסיק הורים, משפחות, ומתגייסים רבים וכולל בתוכו מגוון רחב של תחומים ופרטים חשובים במיוחד. אין ספק כי המפגש הראשוני עם המערכת הצבאית יכול להיות מטלטל. מדובר על מעבר דרסטי בין הבית, הסביבה המוכרת והנוחות, אל מערכת קפדנית, נוקשה, בעלת חוקים רבים ופקודות. חשוב לזכור כי ככל שההכנה תהיה יסודית ונכונה יותר, כך הגיוס והפגישה הראשונית עם המערכת הצבאית תהיה חלקה ונעימה יותר, ופחות קשה. 

הכנה לפני צבא

הכנה לפני צבא הינו נושא קריטי וחשוב במיוחד, בעיקר עבור מי שמבקש להכין את עצמו היטב ליום המיוחל, ולעבור את התהליך על הצד הטוב והחלק ביותר. במקרה זה, ידע הוא בהחלט כוח, וכאשר הדברים ידועים ומסודרים מראש, כך גם התהליך הינו אפקטיבי ופשוט יותר. נדרשת הכנה נפשית והכנה פיזית כאחד. שערים לגיוס מתמחים בנושא זה ומציעים מידע רב ומגוון רחב של פתרונות לחיילים ומתגייסים חדשים, זאת במטרה להבטיח שירות נעים, מותאם ומשמעותי יותר עבור כל אחד ואחת. 

הכנה ליום המא״ה

הכנה ליום המא״ה דורשת ידע רב בנושא, ונכונות להתמודד עם אתגרים נפשיים ופיזים כאחד. 
 

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס

 

074-769-14-84

hagit@shearim.biz

|

קיבוץ הזורע

|

א' - ה' - 09:00-18:00 / ו' - 08:00-14:00 

|


               

צרו איתנו קשר


אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם!