בדיקה פסיכיאטרית לחייל | שערים לגיוס
 

074-769-14-84

בדיקה פסיכיאטרית לחייל

אין ספק כי השירות הצבאי מביא עימו שינויים רבים, ולעתים אך קושי נפשי ואתגרים רבים, ולכן פעמים רבות נדרשת בדיקה פסיכיאטרית לחייל. למעשה, התפקיד המשמעותי והחשוב ביותר של בדיקה פסיכיאטרית לחייל היא לאבחן את מצבו הנפשי של החייל ובהתאם לכך למצוא פתרון ומענה ראוי למצבו אשר יכול להבטיח הקלה במצבו הנפשי. כל מתגבר אשר מתגייס לצבא חווה שינוי דרסטי ומעבר בין סביבה חופשית ומוכרת לסביבה חדשה ומלאה בחוקים, ולכן תקופה זו מתאפיינת בתקופה עשירה במשברים ואתגרים אשר יכולים להוביל לאפשרות ולצורך של בדיקה פסיכיאטרית לחייל. שערים לגיוס מתמחים בנושאים רבים ומגוונים אשר קשורים לצבא ההגנה לישראל ומעניקים פתרונות ומענה להיצע רב של נושאים כגון בדיקה פסיכיאטרית לחייל, בדיקה פסיכיאטרית למלש”ב, איך רואים פסיכיאטר, בעיות נפשיות בצבא  ועוד. כאשר התפקיד המרכזי ביותר הוא להעניק מידע אשר יעזור לחייל ליהנות משירות מותאם אליו ומשמעותי יותר. בין שירותי המכון ניתן למצוא פתרונות לחיילים ומתגייסים אשר מתמודדים עם קשיים רגשיים מורכבים. 

בדיקה פסיכיאטרית למלש"ב

בדיקה פסיכיאטרית למלש"ב נובעת בעקבות מצבו הנפשי של החייל, אשר זקוק לאבחון מקצועי ומציאת פתרון מתאים וראוי. אין ספק כי משברים נפשיים ודיכאון הן תופעות מוכרות ונפוצות במהלך השירות הצבאי, אשר מתקיימים פעמים רבות בעקבות הקושי להסתגל למסגרת חדשה ונוקשה כמו הצבא. כמו כן חיילים רבים מעידים על בעיות חברתיות אשר לא היו קיימות בחיים האזרחיים, ואתגרים נוספים אשר יכולים לצוץ רק במהלך פרק זמן זה. חלק מהחיילים אף מתקשים להתמודד עם החוקים והנוקשות של המערכת הצבאית, ולעיתים מפתחים חרדה וכעסים, אשר יכולים להוביל להתמוטטות ומשברים. במקרים מסוג זה בדיקה כזו הינה בהחלט הכרח של ממש. 

איך רואים פסיכיאטר

שערים לגיוס מציעים פתרונות מגוונים לחיילים אשר מחפשים תשובות לשאלות כמו איך רואים פסיכיאטר, איך ניתן לקבל פגישה עם קצין בריאות הנפש, כיצד מתמודדים עם אתגרים ומשברים במהלך השירות הצבאי, ועוד תחומים רבים ומגוונים. המטרה העיקרית היא להעניק לכל חייל שירות משמעותי יותר. 

בעיות נפשיות בצבא 

במסגרת השירות אשר כולל פעמים רבות מרחק מהבית וקושי חברתי, יכולות לצוץ מגוון רחב של בעיות נפשיות בצבא. מדובר על נושא רגיש אשר אסור להזניח, ומומלץ לפנות אל קב״ן לאבחון והענקת מענה ראוי. 
 

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס

 

074-769-14-84

hagit@shearim.biz

|

קיבוץ הזורע

|

א' - ה' - 09:00-18:00 / ו' - 08:00-14:00 

|


               

צרו איתנו קשר


אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם!