איך מגיעים לקב"ן | שערים לגיוס
הודעה לקהל לקוחותינו:
המכון יהיה סגור בין התאריכים 16.6 עד 23.6 - עמכם הסליחה

074-769-14-84

לקהל לקוחותינו - המכון יהיה סגור בין התאריכים 16.6 עד 23.6 - עמכם הסליחה

איך מגיעים לקב"ן

חיילים רבים מתעסקים בנושא ושואלים את השאלה איך מגיעים לקב”ן. ראשית, חשוב להבין מי הוא הקב״ן, מדובר על קצין בריאות הנפש, איש מקצוע לכל דבר אשר עבר הכשרה מקצועית ומלאה כפסיכולוג, ולמעשה אחראי על הטיפול בצרכים הנפשיים של החייל. קצין בריאות הנפש הינו בעל הכשרה אזרחית בפסיכולוגיה או בעבודה סוציאלית, וכמובן גם עבר הכשרה צבאית, זאת על מנת שיוכל להעריך את המצב הנפשי של החייל, בהתאם לתנאים של צבא ההגנה לישראל. כאשר נשאלת השאלה איך מגיעים לקב"ן חשוב קודם כל להבין מספר נתונים חשובים במיוחד. כמעט כשלושים אחוזים מחיילי צבא ההגנה לישראל מתעסקים בנושא של איך מגיעים לקב"ן ובסופו של דבר אף נפגשים עם קב״ן. מדובר על נתונים גבוהים באופן יחסי, כמו כן, קצת למעלה מעשרה אחוזים מהחיילים המשתחררים במהלך השירות, כאשר רק שישים אחוזים על רקע נפשי. שערים לגיוס  מתמחים במגוון רחב של נושאים ותחומים אשר קשורים לצבא ההגנה לישראל, ומציעה היצע רב של פתרונות לחיילים ולמתגייסים כגון איך מגיעים לקב”ן, איך מקבלים יומיות, איך מקבלים קל”ב, איך מגיעים לקב"ן אזרחי ועוד, זאת על מנת להבטיח שירות צבאי מותאם, נכון ומשמעותי. 

איך מגיעים לקב"ן אזרחי

ניתן לראות כי בשנים האחרונות חיילים רבים בוחנים את השאלה איך מגיעים לקב"ן אזרחי. למעשה, מדובר על תהליך מורכב אשר דורש הכנה וידע, וכמובן צורך נפשי אמיתי לכך. קצין בריאות הנפש הינו איש מקצוע לכל דבר, אשר תפקידו החשוב ביותר הוא להעניק סיוע נפשי לחייל במצב של מצוקה, ולמצוא פתרון מתאים אשר יוכל להקל על הבעיה הרלוונטית. חשוב להבין כי כל מקרה בהחלט נבדק לגופו, ולא כל פנייה לקצין בריאות הנפש מסתיימת בשחרור מהצבא, או שינוי בשיבוץ, וכדומה. 

איך מקבלים יומיות

חיילים רבים אשר רוצים לשרת קרוב לבית, להמשיך לעבוד, או לעזור מבחינה כלכלית למשפחה מבקשים לדעת איך מקבלים יומיות. ניתן לבקש שירות של יומיות במידה וקיימת מצוקה נפשית, מצב בעייתי בבית או במשפחה, וכדומה. 

איך מקבלים קל"ב

שערים לגיוס מציע היצע רחב ומגוון של פתרונות ועצות לחייל או למתגייס כגון איך מקבלים קל"ב ושאלות נוספות אשר מטרידות חיילים רבים, כאשר המטרה העיקרית היא הבטחת שירות משמעותי ומותאם. 
 

מלשב"ים

חיילים בחובה

אנשי קבע ומילואים

יחידות מיוחדות ומובחרות

השערים לגיוס

play4, play, media control, audio

רוצים לקבל פרטים נוספים?

מלאו את הטופס

 

074-769-14-84

hagit@shearim.biz

|

קיבוץ הזורע

|

א' - ה' - 09:00-18:00 / ו' - 08:00-14:00 

|


               

צרו איתנו קשר


אנחנו כאן בשבילכם ולמענכם!